Ülevaade Unibeti online-kasiinost 15.09.2017

Unibet on maailma ühte suurimasse, Kindredi kasiinode gruppi kuuluv online-kasiino, mis on litsentseeritud Eestis ja tegutseb Eesti seadusandluse alusel. Unibeti online-kasiinos saad mängida nii arvuti, mobiiltelefoni kui ka tahvelarvutiga.

Eestis avas Unibet oma online-kasiino esmakordselt juba 2008. Aastal, aga 2011. aastal tuli nende Eesti tegevusse peaaegu kaheaastane paus seoses siin jõustunud oluliste seadusemuudatustega.

PLUSSID
Väga rikkalik ja mitmekülgne mänguvalik

Sagedased kampaaniad ja/või turniirid püsivatele mänguritele

Maksed töödeldakse kiiresti

MIINUSED
Puudub info eestikeelse kasutajatoe kättesaadavuse kohta.

Mängud ja tarkvara

Unibeti online-kasiino mänguvalik on suur ja mitmekesine. Selles online-kasiinos on tõeliselt kirju valik slotimängude maailma tippnimede (NetEnt, Gaming Associates, Williams Interactive) toodangut.

Lisaks mitmesajale slotimängule, mille seas on ka kasvava peavõiduga mängud, leiad saidilt ka mitmed laua-, kaardi- ja täringumängud nii virtuaalsel kujul kui ka elava diileriga. Mänge saab otsida nime või kategooria järgi. Samuti saad lisada need lemmikutesse. Lemmikmänge näed alati Unibeti mängudelehe ülaosas. Sinu lemmikmängude kõrval kuvatakse ka mängud, mida viimati mänginud oled.

Väiksema riskitaluvusega mängijad võivad Unibetis proovida oma õnne ka kasiinoturniiridel. Nendel turniiridel jagatakse iga kuu ühtlustatud panuste süsteemis koostatava tabeli alusel laiali mitmetuhandeeuone auhinnafond.

Unibeti tarkvara  on mugav, kaasaegne ja kasutajasõbralik.

Maksevõimalused ja maksete teostamise ajad

Unibetis saad makseid sooritada sisse- ja väljamakseid sooritada Eesti pankade ülekandega, krediitkaardile või ka Skrilli või Netelleri kontole. Ülikiiresti (12 tunni jooksul) Skrill ja Neteller tehtud maksed töödeldakse kõige kiiremini (12 tunni jooksul). Pangaülekannete ja krediitkaardimaksete töötlemiseks läheb veidi kauem aega (1-3 päeva). Väljamakse limiitide kohta Unibeti saidil teave puudub. Unibeti saidilt pole võimalik leida täpset teavet väljamakselimiitide kohta. Sissemakseid saab pangaülekandena teha vahemikus 5€ kuni 6000€, krediitkaardimaksena vahemikus 10€-13000€ ja e-rahakottide kaudu vahemikus 15€-13000€.

Uutele mängijatele suunatud boonus(ed)

Unibeti uute mängijate esimese sissemakse boonuspakkumisega kahekordistatakse kuni 100-eurone sissemakse. Boonuse saamiseks tuleb oma mängukontole kanda vähemalt 10 eurot. Boonusraha läbimängunõuded on Unibetis küllaltki madalad – teenitud boonus tuleb kasiinomängudes 25 korda läbi panustada. Lauamängudes ja videopokkeris tehtud panused korrutatakse läbimängutingimuste kontekstis koefitsiendiga 0,1.

Turvalisus

Unibeti saidil on konto omaniku isiku- ja makseandmed kaitstud kõigile nõuetele vastavalt kaitstud. Kõik Sinu andmed on alati konfidentsiaalsed ja ei satu nende kätte, kelle kätte need ei tohiks sattuda. Soovi korral saad alati Unibeti käest täpselt küsida, milliseid andmeid Sinu kohta kogutud ja salvestatud onUnibet tagab kasutajate andmete konfidentsiaalsuse. Kasutajatel on alati õigus teada, mis andmeid Unibet tema kohta säilitab.

Kõik makse- ja sisselogimistoimingud teostatakse turvatud andmekanalite kaudu. Kõigi kasutatavaid turvameetmeid on kontrollinud Trustwave ning Unibetile on väljastatud ka saidi turvalisust kinnitav sertifikaat.

Klienditugi

Unibet pakub ööpäevaringset ingliskeelset kasutajatuge nii e-posti teel kui ka elava vestluse vormis. Kahjuks puudub saidil teave eestikeelse klienditoe kättesaadavuse kohta. Ka päevasel ajal juhtub sagely, et elava vestluse aknas kontakteerudes pead rääkima inimesega, kes eesti keelt ei mõista. Kui Sa ei valda inglise keelt piisavalt heal tasemel, võid oma küsimused Unibetile eesti keeles saata aadressil info@unibetsupport.ee.

Tutvu ka teiste kasiinode ülevaadetega ja seejärel naudi mängu!