Ülevaade TonyBeti online-kasiinost 23.08.2017

TonyBet on kuulsa Leedu pokkerimängija Tony G asutatud online-kasiino. TonyBeti online-kasiinos saab mängida nii pokkerit, kasiinomänge kui ka spordiennustust. Sait on lihtsasti navigeeritav ja mugav kasutada. Eestikeelset kliendituge pakutakse aga kahjuks ainult e-posti teel.

Plussid

  • Lihtsasti navigeeritav
  • TonyBetis saab mängida nii mobiili, tahvelarvuti kui ka tavaarvutiga

Miinused

  • Mõned saidi osad on eesti keelde tõlkimata
  • Klienditugi töötab vaid 12 tundi päevas ja eesti keeles saab abi küsida vaid e-posti teel.

Mängud ja tarkvara

TonyBeti online-kasiino mänguvalik on üsna mitmekesine. Kasiinomängud on jagatud kategooriatesse (uus, promomängud, slotid, lauamängud, boonusslotid, kuldsed lauad, progressiivsed slotid, pokker ja klassikalised slotid). TonyBet pakub Microgamingu, NetEnti, Nyx Interactive’i ja Betgamesi mänge.

Lisaks kasiinomängudele leiate täiendavaid mänge ka kategooriates live-kasiino, virtuaal sports, live games, pokker. Lisaks eelnimetatud mängudele, saate TonyBetis proovile panna ka oma sporditeadmisi ja ennustajaoskusi ning ennustada spordivõistluste tulemusi.

TonyBeti kasiinos saab mängida nii arvutiga kui ka kõigi mobiilsete seadmetega. Kui soovite mängida mobiiltelefoni või tahvelarvutiga saate soovi korral alla laadida ka TonyBeti rakenduse. Online-kasiinos ringi liikudes võib mängijaid kohati häirida osaliselt tõlkimata jäänud menüü. Kasiino kujundus ei ole üleliia efektne, aga tänu sellele on TonyBetis ka lihtne navigeerida ja soovitud saidiosi üles leida.

Maksevõimalused ja maksete teostamise ajad

TonyBeti sissemaksed töödeldakse tavaliselt väga kiiresti (mõne minuti jooksul). Esimese sissemakse töötlemine võib aga veidi kauem aega võtta. Turvakaalutlustel töödeldakse esimene sissemakse käsitsi (kõik järgnevad sissemaksed töödeldakse automaatselt). Makseid saab TonyBetis sooritada paljude erinevate kanalite kaudu. Maksta saab SEB, Swedbanki või Danske Banki ülekandega, Skrilli, NETELLER-i, paySera või ecoPayzi kaudu ja bitcoinides. Väljamakseid tohib teha vaid sellele kontole, millelt on tehtud viimane sissemakse. Väljamaksed töödeldakse reeglina samal päeval, aga pangamaksete ja krediitkaardimaksete töötlemine võib vahel ka veidi kauem aega võtta.

Uutele mängijatele suunatud boonus

Uutele mängijatele on TonyBet loonud Alustaja paketi, milles sisaldub kokku 120 tasuta spinni ja lisaks ka 100% esimese sissemakse boonus kuni 100 euro ulatuses. Esimese 20 tasuta spinni teenimiseks (mängus Starburst) pole vaja teha muud, kui lihtsalt installida oma telefoni TonyBeti rakendus.

Pärast tasuta spinnide ära kasutamist saate kasutusele võtta ka esimese sissemakse boonuse. Selleks peate tegema sissemakse ja kasutama selle sooritamisel boonuskoodi CASINO100WIN. Lisaks rahalisele boonusele teenite selle boonusega ka 100 tasuta mängukorda slotimängus Wild Wild West.

Kui seni tundus pakkumine teile väga lahke, siis veidi vähem positiivsemaks muudavad pakkumise sellega kaasnevad lisatingimused. TonyBeti tervituspakkumise lisatingimuste kohaselt tuleb saadud boonusraha 35 korda TonyBeti online-kasiino boonusslottide kategoorias olevates mängudes läbi panustada.

Turvalisus

TonyBet rakendab teie andmete kaitsmiseks erinevaid turvameetmeid. Kõik isikuandmed ja makseandmed kaitstakse 256-bitise krüpteeringuga, mis põhimõtteliselt tähendab, et kõik teiega seotud andmed asendatakse 256st juhuslikust sümbolist koosneva reaga.

Sõltumata sellest, kui ranged või leebed on mingi saidi turvaeeskirjad, on turvalisuse osas suur tähtsus ka iga kasutaja enda käitumisel. Oluline on mitte kasutada kõigil saitidel sama parooli, mitte jagada oma parooli teistega ja luua selline parool, mis teil endal hästi meeles püsiks, aga mida teistel oleks keeruline ära arvata.

Klienditugi

Tonybeti klienditugi on kättesaadav iga päev kella 9st hommikul 9ni õhtul. Rahvusvahelise klienditoega saab suhelda nii e-posti ja telefoni teel kui ka elava vestluse vormis. Eestikeelne klienditugi on kahjuks kättesaadav vaid e-posti teel (info@tonybet.ee).