Ülevaade Optibeti online-kasiinost 04.08.2017

Optibet on algselt Lätis asutatud online-kasiino, mis alates 2015. aastast tegutseb ka Eestis. Optibetis leiad omale meelepärase tegevuse sõltumata sellest, kas armastad live-kasiinot, virtuaalseid lauamänge, slotimänge või hoopis spordiennustust.

Plussid

  • Kasiino leht on lihtsasti navigeeritav ja mänge saab otsida ka nime järgi
  • Kõigi jackpoti-mängude all on näha hetkel kogunenud võidusummat
  • Pidevalt tehakse lisaks tervitusboonustele pakkumisi ka neile mängijatele, kes kasiinos juba kauem on mänginud.

Miinused

  • Klienditoe tööaeg on väga piiratud

Mängud ja tarkvara

Mänguvalik on Optibetis tõeliselt rikkalik. Siit leiate esindusliku valiku maailma populaarsemaid ja hinnatumaid slotimänge ja mitukümmend kasvava jackpotiga mängu. Soovitud mängu on võimalik ka nime järgi otsida. Sobiva mängu leidmise lihtsustamiseks on mängud jaotatud kategooriatesse – uued mängud, slotid, jackpotid, lauamängud, videopokker ja muud mängud.

Live-mängude valik on Optibetis suur. Live-kasiino on jagatud kaheks – Kasiino Las Vegas ja Kasiino Monte Carlo.

Maksevõimalused ja maksete teostamise ajad

Sissemakseid saab Optibetis teha Eesti pankades olevatelt arvelduskontodelt, e-rahakoti teenusepakkujate kontodelt või krediitkaardiga. Internetipanga ülekande puhul on maksimaalseks sissemakse suuruseks 5000 EUR, pangakontoris tehtud ülekande puhul 15000 eurot.

Väljamakseks saab kasutada ainult neid meetodeid, mida olete eelnevalt kasutanud sissemaksete tegemiseks. Saidil kuvatud info kohaselt võib väljamakse töötlemine aega võtta kuni viis tööpäeva.

Uutele mängijatele suunatud boonus

Optibeti kasiino uutele mängijatele pakutakse kolme esimese sissemaksega boonust kokku kuni 300 eurot ja lisaks kuni 300 tasuta spinni. Boonuse teenimiseks peab sissemakse suurus olema vähemalt €20, suurim väljamakstav boonuse summa on €300.

Boonusraha teenimiseks tuleb esimese sissemakse tegemisel kasutada boonuskoodi BONUS1. Rahalist boonust pakutakse ainult esimesele sissemaksele ja seda boonuskoodi saab kasutada vaid ühe korra.

Boonusraha tuleb seitsme päeva jooksul vähemalt 40 korda läbi mängida. Läbimängutingimusi saab täita ainult mänguautomaatidel ja tingimuste täitmiseks tehtud panused ei tohi olla suuremad kui 10 eurot.

Tasuta spinne jagatakse kolme esimese sissemakse teostamisel. Esimese ja teise sissemaksega saate teenida 100 tasuta spinni, kolmanda sissemakse järel annab Optibet 70 tasuta spinni. Tasuta spinne saab kasutada mängudes Wild Wild West, Joker Pro, Starburst ja Aloha. Spinnid tuleb ära kasutada 48 tunni jooksul alates nende saamiseks vajaliku sissemakse tegemisest.

Tasuta spinnidega teenitud võidud tuleb seitsme päeva jooksul 40 korda mänguautomaatidel läbi mängida. Kui te seda tingimust täita ei suuda, kaotate võidetud raha. See boonuspakkumine kehtib 2017. aasta augusti lõpuni

Turvalisus

Optibet.ee mängijate andmed on kaitstud standarditele vastava SSL-krüptimisalgoritmiga. See tehnoloogia takistab kõrvaliste isikute ligipääsu teie tundlikele andmetele (nt paroolid ja makseandmed) ja muudab need andmed loetamatuks sümbolite jadaks.

Kõiki Optibeti mänge on testinud sõltumatud osapooled. Saidil julgustatakse kasutajaid probleemide ilmnemisel kontakteeruma AskGamblersi kasiinokaebuste haruga.

Klienditugi

Optibeti eestikeelne klienditugi töötab tööpäevadel kell 9.00 kuni 18.00. Klienditoe poole saab pöörduda elava vestluse vormis, meiliaadressil support@optibet.ee või telefonil 614 0033. Vene- ja ingliskeelse klienditoega saab kontakteeruda samade kanalite kaudu, aga tööaeg on veidi pikem. Vene- ja ingliskeelseid päringuid saab esitada iga päev.

Enne kui langetad lõpliku valiku (ükskõik millise kasiino kasuks), loe ka meie teisi kasiinoülevaateid!