TonyBet VIP pakett 27.09.2017

Meie arvates tasub TonyBetis VIP kliendiks hakata, sest nende VIP-paketiga tunned, et sinu pingutused on ka reaalselt kasiino poolt märgatavad.

Mida siis teha, et TonyBet sind kui punase vaiba väärilist kohtleks?

 • Tee enda jaoks selgeks, miks sa mängida tahad – VIP kohtlemise osaliseks saavad ainult kliendid, kelle jaoks kasiino on meelelahutus. Kui see tähendab sinu jaoks rohkemat ja võimalus sõltuvusse jääda on käegakatsutav, siis VIP klienti sinust ei saa.
 • Ava endale konto – aga kindlasti mitte rohkem kui üks. Mitut kontot avada püüdvad kliendid jäävad automaatselt pakkumistest ilma.
 • Saada kõik konto kinnitamiseks vajalikud õiged dokumendid TonyBetile õigeaegselt. Selleks, et kasiino saaks sind oma lojaalse kliendina kohelda, peavad nad ka teadma, kellega tegu on.
 • Ja lõpuks – nädala jooksul tee vähemalt 1000 euro eest sissemakseid. Loomulikult kehtivad siinkohal ainult päris raha sissemaksed ja saadud boonused arvesse ei lähe.

Pakkumisi, mida üks ülalpool nimetatatud tingimustele vastav klient TonyBetilt saab, on mitu. Siin nad on:

 1. Iganädalane cashback

  Igal esmaspäeval arvutatakse kokku sinu võidud ja kaotused ning kaotatud summalt makstakse sinu kontole 10% tagasi. See tuleb aga 7 päeva jooksul summa ühekordses ulatuses läbi mängida.

 2. 100 tasuta keerutust

  Iga nädala reedel annab TonyBet sulle 100 tasuta spinni. Mäng, milles spinnid kehtivad, avaldatakse samuti reedel. Keerutusi saad kasutada kuni nädala lõpuni ning kui peaksid nende kasutamisel võite teenima, tuleb need 7 päeva jooksul 20-kordselt uuesti läbi mängida.

 3. Reload-boonus 100% kuni 200 €

  Seda osa pakkumisest tuleb sul erinevalt teistest osadest ise meeles pidada. Boonusega premeeritakse ainult neilt VIP kliente, kes seda ise küsivad! Iga nädal korra on võimalik saada üks boonus, milles sinu kuni 200 euro suurune sissemakse kahekordistatakse (võid teha loomulikult ka suurema sissemakse, kuid boonuse maksimaalne summa jääb siiski 200 euro peale). Kontakteeru TonyBetiga ja sulle antakse unikaalne boonuskood. Boonuse summa tuleb läbi mängida 35-kordselt 7 päeva jooksul.

 4. Väljamaksete eelisõigus

  TonyBet püüab kõikide oma klientide väljamaksed korda ajada küll nii kiiresti kui võimalik, kuid VIP-kliendina on sul siiski võimalik oma maksed kiiremini kätte saada kui teistel.