Kui mängite hasartmänge internetis   05.02.2019

Hasartmängurid võib jagada kahte suurde gruppi – need, kes mängivad üksnes harilikes kasiinodes ning need, kes eelistavad mugavalt kodus püsida ning tegelevad meelelahutusega internetis. Mängimine internetis ning “päriselt” on küllaltki erinevad. Millised on siis peamised erinevused ning mida internetis mängides kaotame ja võidame?

 

Pidage meeles, et väljamaksete protsendist sõltub see, kui tõenäoline on võit. Kuidas seda mõista? Mida suurem see näitaja on, seda suurem on tõenäosus, et õnn teile naeratab. Huvitav on seegi, et neti kasiino mängudes on väljamaksed sageli suuremad kui harilikes mänguautomaatides. Erinevus automaatide vahel võib olla koguni 23 protsenti netikasiino kasuks. Just see võib saada otsustavaks, kas võit tuleb või ei tule.

 

Kui olete aga otsustanud sammud kasiinosse seada, ei tasu arvata, et teid seal orkestriga tervitatakse ning kohe õhtusöök välja tehakse. Te olete seal vaid üks paljudest klientidest. Juhtub üksnes harva, et teile seal mingisuguseid boonuseid pakutakse.

 

Netikasiinod kohtlevad teid aga kui VIP-i. Virtuaalmaailma tihedas konkurentsis võitleb iga kasiino selle eest, et saada uusi kliente ning hoida alles olemasolevaid. Seetõttu on igal portaalil oma peibutus väljas. Teie ülesanne on luua üksnes konto ning juba võitegi mõne boonuse valida. Neid on erinevat tüüpi ning igal kasiinol on oma.

 

Kõige suurem netikasiinode erinevus ning ka eelis on see, et võite mängida, millal üksnes soovite – kohe hommikul või siis, kui päike on juba loojunud. Mõni ütleb, et tavakasiino pakub terviklikumat elamust ja suuremat adrenaliini, ent internetis võib trenni teha ja pärast kasiinos oskusi näidata. Pole ju saladus, et on ka mänge, kus õnne kõrval on oluline roll kogemusel.

 

Kui palju aega netikasiinos veeta võiks? Üldlevinud arvamuse kohaselt on kaks tundi päevas piisav aeg hasartmängude mängimiseks, eriti kui teha seda igapäevaselt. Oluline on teha paaripäevaseid vahesid, kuna vaheldus parandab enesetunnet ning meelitab vahest ka õnne ligi. Kui aga ajalimiidist on raske kinni pidada, siis tasub enesekriitiliselt mõelda, ega te pole sõltuvusse sattunud. Siis tuleks võtta üks pikem puhkus ning meelt mõnel muul moel lahutada.